Kawa

Wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki aromatycznej, pobudzającej kawy. Upodobania Polaków w zakresie kawy są różne: jedni stawiają na wysokiej jakości kawę ziarnistą, którą mielą dopiero przed sporządzeniem napoju, inni wolą kawę mieloną którą wykorzystują do różnego rodzaju ekspresów, nie brakuje również miłośników praktycznej w codziennym użytkowaniu kawy rozpuszczalnej. Dlatego też nasz asortyment obejmuje różne rodzaje kawy, dzięki czemu każdy zainteresowany boxami klient ma możliwość wyboru małej czarnej, która najlepiej wpisuje się w jego oczekiwania. Łączy je jednak to, że wszystkie są najwyższej jakości produktami pochodzącymi od uznanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy wyłącznie towary sprawdzone, wyróżniające się ponadprzeciętnym smakiem i aromatem.

Kawa i ceramika – doskonałe połączenie

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty kaw jest słynna ceramika Bolesławiecka w której asortymencie znaleźć można zarówno eleganckie filiżanki idealne na popołudniową przerwę, jak i praktyczne kubki sprawdzające się w codziennym użytkowaniu. Połączenie w jednym boxie prezentowym doskonałej kawy i kultowej ceramiki zachwyci wielbicieli tego dodającego energii napoju i zapewni wiele niezapomnianych chwil.

Jeśli masz problem ze skompletowaniem idealnego boxu zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci stworzyć idealny zestaw na konkretną okazję. Zapraszamy!


Kawa ziarnista