Herbaty

Herbaty to przysłowiowy temat rzeka, ponieważ ile osób tyle herbacianych upodobań. Herbaty ekspresowe i liściaste w różnych smakach pełne witamin i innych cennych składników królują na półkach polskich kuchni zarówno w domach, jak i w biurach. Nie brakuje wielbicieli aromatycznych naparów z liści i pączków, dla których filiżanka ulubionej herbaty to prawdziwy rytuał i małe święto będące chwilą wytchnienia od codzienności.
Dlatego w naszych boxach nie mogło zabraknąć ulubionego napoju Polaków. Oferujemy herbaty na wagę jak również herbaty ekspresowe i liściaste. W naszym asortymencie mamy klasyczne herbaty czarne oraz takie wzbogacone ekstraktami z owoców. Znajdzie się również coś dla wielbicieli herbat zielonych, owocowych oraz popularnej herbaty matcha.

Dodatki i akcesoria do herbaty

Doskonała herbata wymaga odpowiedniej oprawy – wiedzą o tym najlepiej Brytyjczycy hołdujący niezmiennie swojej tradycji „Five o’ clock”. Herbata z lekką przekąską o godzinie 17.00 to dla wielu mieszkańców zjednoczonego królestwa codzienny rytuał. Jednak nie trzeba mieszkać w Wielkiej Brytanii, aby pozwolić sobie na chwilę przyjemności o każdej porze dnia. Dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o wszystko, co niezbędne, aby był to niezwykły moment. Stylowe kubki i dzbanki oraz praktyczne zaparzacze nie tylko usprawnią przygotowanie ulubionego gatunku herbaty, ale sprawią, że będziemy czekali na ten moment z niecierpliwością jak na mały prezent w codziennym pędzie. A jeśli zechcesz wzbogacić herbatę słodkim dodatkiem to w ofercie mamy także pyszne konfitury i miód. Z naszą pomocą stworzysz wyjątkowe boxy prezentowe dla wielbicieli herbaty! Sprawdź szczegóły naszej oferty!


Świąteczna pocztówka z herbatą - NOWOŚĆ