Wkrótce Walentynki. Podaruj ukochanej odrobinę słodyczy.

Kwiaty, pluszowe misie, biżuteria, wyjście do kina, a może… elegancki kosz słodyczy z romantycznym bilecikiem? Osłódź życie swojej ukochanej i podaruj jej ulubione łakocie. Dzięki różnorodności naszej oferty z pewnością trafisz w gusta swojej drugiej połówki. Sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy z myślą o Walentynkach.

„Merci, że jesteś tu”

Jedną z naszych propozycji na święto zakochanych jest elegancki box walentynkowy  przepasany z kokardą, z zestawem słodyczy, na który składają się: czekoladki „Merci”, pyszne praliny marki Lindt, wiśnie w alkoholu i czekoladzie oraz praliny o smaku toffi. Jest to idealny prezent, którym wyrazisz nie tylko swoją miłość, ale i wdzięczność, wszak „merci” oznacza po francusku… dziękuję. Kosz słodyczy z dyskretnie schowanymi w nim czekoladkami Merci będzie lepiej niż tysiąc słów przekazywał to, co w uczuciu najważniejsze, czyli „Dziękuję, że jesteś”. 

Coś dla miłośniczek Milki lub Lindt

Jeśli twoja ukochana ze słodyczy najbardziej ceni sobie delikatne czekolady Milka wybierz box prezentowy z dziesięcioma tabliczkami w charakterystycznym, fioletowym opakowaniu. Twoja druga połówka rozkoszować będzie się mogła smakiem między innymi czekolady jogurtowej, oreo, bakaliowej, z ciasteczkiem, karmelowej, łaciatej. A co, jeśli od Milki ukochana woli ekskluzywne czekolady Lindt? Nic nie szkodzi! Spraw jej niespodziankę i podaruj zestaw dziesięciu elegancko zapakowanych łakoci tej renomowanej szwajcarskiej marki, w tym czekoladę o zaskakującym, przepysznym smaku borówki.   

Zestawy z kawą i herbatą

Wszyscy wiemy, że słodycze najlepiej smakują… przy kawie. Dlatego jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę i uczynić święto zakochanych wyjątkowym, nie ograniczaj się jedynie do słodyczy, ale wybierz kosz także z kawą i herbatą. W najbardziej rozbudowanej wersji naszych walentynkowych boxów znajdziesz:

  • białą czekoladę Moser Roth,
  • bombonierkę ze śliwkami w czekoladzie,
  • herbatę angielską Ahmad,
  • kawę mieloną Lavazza,
  • bombonierkę z wiśniami w likierze,
  • marcepanowe cukierki,
  • rodzynki w czekoladzie.

Eleganckie pudełko z czerwoną kokardą doskonale nadaje się do ponownego wykorzystania. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz kosz z czekoladkami Ferro Rocher, box z Ptasim Mleczkiem oraz box z aromatycznymi herbatami.