Kwiaty, laurki, akcesoria kuchenne, filiżanki, ręcznie robione gadżety; pomysłów, czym obdarować Babcię z okazji jej święta jest naprawdę sporo. Najlepszym prezentem będzie jednak elegancki kosz ze słodyczami. Sprawdź, jakie opcje mamy w swojej ofercie.

Kosz pełen czekolad

Naszą pierwszą propozycją jest elegancki box z czekoladami renomowanej marki Lindt. W eleganckim pudełku, obwiązanym czerwoną kokardą, które można potem wykorzystać do przechowywania różnych akcesoriów, znajdziecie zestaw siedmiu czekolad, przede wszystkim gorzkich, które są najzdrowsze; zwierają bowiem najpełniejsze ziarna kakaowca i stanowią esencję czekoladowego smaku. Obdarowana nimi Babcia będzie zatem mogła cieszyć się smakiem ciemnej czekolady z:

  • solą morską,
  • dodatkiem gruszki,
  • 85% kakao,
  • dodatkiem truskawek,
  • dodatkiem malin.

Dodatkowo znajdzie w nim przepyszną mleczną czekoladę Lindt Excellence Extra. Czekolady Lindt są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim posiadają walory zdrowotne, co jest bardzo ważne w przypadku starszych osób. Pomagają w myśleniu, poprawiają pamięć i wpływają pozytywnie czas reakcji oraz koncentrację, pobudzając mózg do pracy dzięki zawartej w nich pirazynie. Zawierają magnez, potas, żelazo, dzięki czemu dodają energii. Słodki upominek zapobiegnie miażdżycy i zakrzepom; gorzka czekolada zawiera flawonoidy, hamujące procesy utleniania "złego" cholesterolu. Czekolada jest dobra także… na serce! Wedle najnowszych badań osoby, które regularnie jedzą czarną czekoladę, 50 proc. rzadziej umierają na zawał.

Elegancki kosz pełen… niespodzianek!

Naszą drugą propozycją prezentu na Dzień Babci jest elegancki kosz ze słodyczami różnego rodzaju, w tym: czekoladą Milka Collage, czekoladkami Terravita mlecznymi i z nadzieniem jogurtowo malinowym, puszką z ciasteczkami gruszkowymi Tivoli oraz czarną Herbatą Chelton w puszce Sunny Tulip. Elegancka, kolorowa, metalowa puszka sama w sobie jest idealnym prezentem, który obdarowana osoba może ponownie wykorzystać.

Słodkie, elegancko zapakowane upominki doskonale wyrażą uczucia, którymi obdarzamy naszych najbliższych i będą najlepszym dowodem naszej pamięci o nich.