Blog

zakupy online

Kosz prezentowy to doskonały pomysł na upominek z okazji na przykład rocznicy ślubu, imienin lub urodzin. Złożenie zamówienia na słodki box w naszym sklepie jest niezwykle proste. Kosz ze słodyczami możesz zamówić na dwa sposoby:

  • telefonicznie,
  • poprzez formularz na stronie internetowej.

W naszym wpisie omówimy szczegółowo oba rozwiązania.

prezent na dzień dziecka

Dzień Dziecka to święto, które celebruje się w Polsce 1 czerwca i jest skierowane do wszystkich dzieci, niezależnie od ich wieku. Dla nieco młodszych maluchów jest to jednak o tyle wyjątkowe wydarzenie, ponieważ nie tylko mają wtedy możliwość spędzenia wyjątkowego czasu razem z rodzicami lub na szkolnych zabawach, ale miły dodatek stanowią również otrzymywane tego dnia upominki. W przypadku dzieci słodkości zawsze są dobrym pomysłem na prezent –  i to niezależnie od przypadającej okazji – dlatego będą tym milej widziane, gdy szansa na wręczenie niespodzianki faktycznie się pojawi.

kosz prezentowy

W drugiej połowie maja niezmiennie obchodzimy święto, które jest dla nas niezwykle ważne już od samego momentu narodzin – Dzień Matki. To świetna szansa, aby obdarzyć mamę dodatkową porcją miłości i podziękować jej za cały włożony w nasze wychowanie trud, ale stanowi również pretekst do wspólnego spędzenia czasu oraz doskonałą okazję do podarowania czegoś pięknego i wyjątkowego. Co jednak wręczyć w tym ważnym dniu, aby uszczęśliwić mamę? Za tradycyjne prezenty uznawane są laurki oraz kwiaty, jednak świetnym pomysłem mogą być również kosze prezentowe wypełnione aromatyczną kawą i rozgrzewającą herbatą. Jeżeli szukacie pomysłu na odpowiedni box dla mamy, to koniecznie sprawdźcie nasz poradnik zakupowy!

walentynki

Kwiaty, pluszowe misie, biżuteria, wyjście do kina, a może… elegancki kosz słodyczy z romantycznym bilecikiem? Osłódź życie swojej ukochanej i podaruj jej ulubione łakocie. Dzięki różnorodności naszej oferty z pewnością trafisz w gusta swojej drugiej połówki. Sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy z myślą o Walentynkach.

dzień babci

Kwiaty, laurki, akcesoria kuchenne, filiżanki, ręcznie robione gadżety; pomysłów, czym obdarować Babcię z okazji jej święta jest naprawdę sporo. Najlepszym prezentem będzie jednak elegancki kosz ze słodyczami. Sprawdź, jakie opcje mamy w swojej ofercie.

Czekolada box

Został on stworzony po to, żeby zaprezentować i przybliżyć ofertę naszej firmy