Blog

kosz prezentowy

Dziadka nie da się porównać z nikim innym. To on spędzał z nami czas w dzieciństwie, wsuwał nam do kieszeni drobne na lody czy stawał w naszej obronie, gdy rodzice z jakiegoś powodu byli na nas rozgniewani. To on opowiadał nam wspaniałe historie z czasów, gdy nas jeszcze nie było na świecie, zabierał nas na cudowne wycieczki albo czytał nam wieczorami, gdy znów nie mogliśmy zasnąć. To dzięki niemu nasze życie jest pełne miłości, zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Wielu z nas, mając zapracowanych rodziców, zostało właściwie wychowanych przez swoich dziadków i często są nam oni bliżsi niż ktokolwiek inny.

 

Świąteczny kosz

Bardzo często zastanawiamy się co kupić na prezent dla najbliższej rodziny, przyjaciółki czy współpracownika. Ze względu na dostępność towarów na rynku wybór ten bywa bardzo trudny. Dlatego, aby ułatwić zakup prezentu niezależnie od okazji przygotowaliśmy kosze prezentowe na zamówienie, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

kosze świąteczne

Jeśli działacie w branży usługowej i Wasz zespół osiągnął zaplanowany target, na pewno chcecie to uczcić. Wspólne świętowanie sukcesu to okazja do wyrażenia uznania dla każdego pracownika oraz podniesienia motywacji do dalszej owocnej współpracy. Warto nagrodzić osoby szczególnie zaangażowane w pracę podarunkiem niespodzianką. W naszym wpisie podpowiadamy jak można osłodzić sobie chwile triumfu. Zapraszamy do lektury.  

jubileusz

Skomponuj swój idealny box, który podarujesz komuś z okazji jubileuszu. To może być rocznica ślubu, urodziny przyjaciela, przejście na emeryturę kolegi z pracy, jubileusz z okazji powstania firmy i działalności zawodowej, rocznica przyjęcia święceń kapłańskich lub inne znaczące dla kogoś wydarzenie, które warto uczcić. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko bogatą gamę słodkości cenionych marek, ale również aromatyczne kawy i herbaty, funkcjonalne zaparzacze do herbat, dzbanki, kubki, filiżanki, ekskluzywne miody, konfitury, dodatki do napojów oraz deserów. We wpisie przedstawimy przykładowe kompozycje prezentowe. Zapraszamy do lektury.

czekoladka

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze boxy w pełni zadowoliły naszych Klientów. Wewnątrz znajdziecie tylko najwyższej jakości produkty znanych i cenionych marek. W naszych boxach czekają na Was, w różnych konfiguracjach, pyszności od Storck, Ferrero, Lotte Wedel Sp. z o.o., Wawel, Roshen, Colian, Kopernik, Mars, Mondelez International, Dilmah, LavAzza, Strauss Coffee, Dallmayr, Jacobs Douwe Egberts, Poznańska Palarnia Kawy „Astra”, Douwe Egbert, Nestle, Manufaktura Doti, Lindt & Sprüngli, Łuczniczka, Fazer, Mieszko, Elvan, Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., Carletti, Eterno, Pasieka Hawran, Pasieka Suszka.  

 

kosz prezentowy

Jeśli pragniesz komuś podziękować, możesz to zaakcentować w sympatyczny sposób. Jeżeli chcesz wyrazić wobec kogoś wdzięczność, ale brak Ci odpowiednich słów, po prostu podaruj tej osobie box z pysznościami. Wychowawczyni twojego dziecka na zakończenie roku szkolnego, lekarzowi, który Cię wyleczył, rodzicom i teściom na swoim weselu, ukochanej lub ukochanemu za to, że jest, partnerom biznesowym, przyjacielowi, który zawsze Cię wspiera. Zamówić boxy prezentowe można w każdym momencie, nie tylko od święta.  

zakupy online

Kosz prezentowy to doskonały pomysł na upominek z okazji na przykład rocznicy ślubu, imienin lub urodzin. Złożenie zamówienia na słodki box w naszym sklepie jest niezwykle proste. Kosz ze słodyczami możesz zamówić na dwa sposoby:

  • telefonicznie,
  • poprzez formularz na stronie internetowej.

W naszym wpisie omówimy szczegółowo oba rozwiązania.

prezent na dzień dziecka

Dzień Dziecka to święto, które celebruje się w Polsce 1 czerwca i jest skierowane do wszystkich dzieci, niezależnie od ich wieku. Dla nieco młodszych maluchów jest to jednak o tyle wyjątkowe wydarzenie, ponieważ nie tylko mają wtedy możliwość spędzenia wyjątkowego czasu razem z rodzicami lub na szkolnych zabawach, ale miły dodatek stanowią również otrzymywane tego dnia upominki. W przypadku dzieci słodycze zawsze są dobrym pomysłem na prezent –  i to niezależnie od przypadającej okazji – dlatego będą tym milej widziane, gdy szansa na wręczenie niespodzianki faktycznie się pojawi.

kosz prezentowy

W drugiej połowie maja niezmiennie obchodzimy święto, które jest dla nas niezwykle ważne już od samego momentu narodzin – Dzień Matki. To świetna szansa, aby obdarzyć mamę dodatkową porcją miłości i podziękować jej za cały włożony w nasze wychowanie trud, ale stanowi również pretekst do wspólnego spędzenia czasu oraz doskonałą okazję do podarowania czegoś pięknego i wyjątkowego. Co jednak wręczyć w tym ważnym dniu, aby uszczęśliwić mamę? Za tradycyjne prezenty uznawane są laurki oraz kwiaty, jednak świetnym pomysłem mogą być również kosze prezentowe wypełnione aromatyczną kawą i rozgrzewającą herbatą. Jeżeli szukacie pomysłu na odpowiedni box dla mamy, to koniecznie sprawdźcie nasz poradnik zakupowy!

walentynki

Kwiaty, pluszowe misie, biżuteria, wyjście do kina, a może… elegancki kosz słodyczy z romantycznym bilecikiem? Osłódź życie swojej ukochanej i podaruj jej ulubione łakocie. Dzięki różnorodności naszej oferty z pewnością trafisz w gusta swojej drugiej połówki. Sprawdź, co ciekawego przygotowaliśmy z myślą o Walentynkach.